Ziņas

KINOMARATONS "NENOGULI VASARU!"

11. augustā plkst. 21:00 k/t Multikino - nāc un skaties jaunākās 3 filmas pēc kārtas tikai par € 8.99!

Filmu apraksti un seansa laiki:

Spiegs, kurš mani pameta/ The Spy Who Dumped Me  21:00 - 22:56

Divas labākās draudzenes, trīsdesmitgadnieces Odrija un Morgana, pašas pret savu gribu tiek ierautas starptautiskā sazvērestībā, kad viņu dzīvoklī pēkšņi uzrodas Odrijas bijušais draugs, kurš, kā izrādās, ir spiegs. Viņam uz papēžiem min algoti slepkavas, no kuriem tagad ir jāglābjas arī abām draudzenēm. Bēgot cauri visai Eiropai, draudzenes neticamā kārtā sveikā izkļūst no visām briesmām, turklāt pa ceļam vēl izdomā plānu, kā izglābt pasauli.

Režisors: Susanna Fogel

Lomās: Mila Kunis, Kate McKinnon, Justin Theroux, Sam Heughan, Gillian Anderson

 

Neiespējamā misija: Sekas / Mission: Impossible – Fallout  23:16 - 01:43

Toms Krūzs atgriežas aģenta Ītena Hanta lomā slavenās piedzīvojumu franšīzes "Neiespējamā misija" jaunajā filmā! Pēc tam, kad Ītena Hanta un viņa IMF komandas jaunais uzdevums cieš pilnīgu fiasko, viņam kopā ar komandas biedriem un citiem sabiedrotajiem ir jādara viss, lai labotu kāda pagātnē pieņemta nepareiza lēmuma tālejošās sekas.

Režisors: Christopher McQuarrie

Lomās: Tom Cruise, Rebecca Ferguson, Vanessa Kirby, Jeremy Renner, Alec Baldwin, Michelle Monaghan,Simon Pegg, Henry Cavill, Ving Rhames, Angela Bassett, Sean Harris

 

Debesskrāpis / Skyscraper  02:03 - 3:45

Pašā augstākajā un tehnoloģiski sarežģītākajā pasaules debesskrāpī, ko tās iedzīvotāji iesaukuši par vertikālo pilsētu, izceļas plašs ugunsgrēks. Notikušajā tiek vainots bijušais FIB aģents Vils Sojers (Dveins Džonsons), kurš tagad nodarbojas ar drošības jautājumu risināšanu augstceltnēs un ir ieradies Ķīnā, lai novērtētu drošību šajā debesskrāpī. Izejas Vilam nav - ne no situācijas, ne no ēkas. Viņam jāatrod vainīgie un jāglābj sava ģimene, kurus apdraud strauji tuvojošās liesmas. Svarīga ir katra sekunde, un uzticēties viņš var tikai saviem spēkiem un zināšanām.

Režisors: Rawson Marshall Thurber

Lomās: Dwayne Johnson, Pablo Schreiber, Neve Campbell

 

Visas Filmas tiek radītas oriģinālvalodā (angļu valodā) ar subtitriem latviešu un krievu valodā.

Noteikumi piedāvājuma izmantošanai:
• Pasākumam ir vecuma ierobežojums 16+. Ja šis nosacījums netiek ievērots, pretenzijas netiek pieņemtas un nauda par biļetēm netiek atgriezta. Personām līdz 16 gadu vecumam pasākumu ir atļauts apmeklēt tikai pilngadīgas personas pavadībā. Kinoteātra darbiniekiem ir tiesības pārbaudīt personu apliecinošus dokumentus.
• Atgādinām, ka kinoteātrī nedrīkst ienest ārpus kinoteātra iegādātus ēdienus un dzērienus.
• Kinoteātris patur tiesības neielaist kinoteātra teritorijā cilvēkus, kas atrodas acīmredzamā alkohola reibumā. Šajā gadījumā nauda par biļetēm netiek atgriezta. 

 

Komentāri

Pievieno savu komentāru filmai KINOMARATONS "NENOGULI VASARU!"

Pievienot komentāru pierakstīties vai reģistrēties.

Komentāri |0

Šeit vēl nav pievienotu komentāru