click me
click or press spaceCategory: Filmas
5 labākas pokera filmas

May 30, 2023    by  ‣  0 comments

5 labākās filmas par pokeruPokers ir stratēģijas, prasmju un mazliet veiksmes spēle. Tā ir spēle, kas ir iemūžināta filmās, un dažas no labākajām jebkad uzņemtajām filmām ir vērstas uz pokera spēli. Jauni tiešsaistes kazino Latvijā spēj radīt un ļaut Jums pieredzēt vienlīdz azartiskas un aizraujošas sajūtas, kā filmās.  Šeit ir 5 populārākās filmas par pokeru, kuras vajadzētu noskatīties ikvienam spēles cienītājam.

1. Rounders (1998)

Rounders tiek plaši uzskatīts par visu laiku labāko pokera filmu. Tajā galveno lomu atveido Mets Deimons kā Maiks Makdermots, tiesību zinātņu students un profesionāls pokera spēlētājs, kurš aizņemas kredītu, lai nomaksātu savus parādus. Filma ir piepildīta ar spraigām pokera ainām, un tajā piedalās daži no labākajiem aktieriem šajā biznesā, tostarp Edvards Nortons, Džons Turturro un Grečena Mola. Filmas kulminācija ir maiga cīņa starp Maiku un bīstamu kredītdevēju Tediju KGB, kuru atveido Džons Malkovičs. Rounders ir obligāti jānoskatās ikvienam pokera fanam.

2. The Cincinnati Kid (1965)

The Cincinnati Kid galvenajā lomā Stīvs Makvīns spēlē Ēriku “The Kid” Stouneru, jauno un talantīgo pokera spēlētāju, kurš kā pretinieku izvēlas leģendāro Lensiju “The Man” Hovardu, kuru atveido Edvards G. Robinsons. Filmas darbība risinās Ņūorleānā pagājušā gadsimta trīsdesmitajos gados, un tā ir klasisks stāsts par jaunatni, kas pārņem un aizstāj veco paaudzi. Filmas pēdējā pokera cīņa ir viena no ikoniskākajām ainām filmu vēsturē, un kopš tā laika tā ir atdarināta neskaitāmās filmās.

3. Mollijas spēle (2017)

Mollijas spēle ir balstīta uz patiesu stāstu par Molliju Blūmu, bijušo olimpisko slēpotāju, kura desmit gadus vadīja pasaulē ekskluzīvāko augsto likmju pokera spēli. Filmā piedalās Džesika Čestaina Mollijas lomā, un tajā ir visas zvaigznes, tostarp Idriss Elba, Kevins Kostners un Maikls Cera. Filma ir aizraujošs skatījums uz pagrīdes pokera pasauli un to, cik ilgi cilvēki spēlēs spēli. Molly’s Game ir obligāti jānoskatās ikvienam, kuru interesē pokera pasaules smeldzīgā pagrīde.

4. Mississippi Grind (2015)

Mississippi Grind ir ceļa filma par diviem spēlmaņiem, kuri dodas no Aiovas uz Ņūorleānu, lai censtos iegūt lielu laimestu. Filmā galvenās lomas atveido Raiens Reinolds un Bens Mendelsons, un tajā ir dažas fantastiskas pokera ainas. Filma ir rakstura pētījums par diviem vīriešiem, kuri ir atkarīgi no azartspēlēm un ar to saistītajiem kāpumiem un kritumiem. Mississippi Grind ir lieliski uzņemta filma ar lieliskiem Reinoldsa un Mendelsona priekšnesumiem.

5. Maverick (1994)

Maverick ir vesternu komēdija, kurā lomu atveido Mels Gibsons kā Brets Maveriks, profesionāls spēlmanis, kurš piedalās augstu likmju pokera turnīrā, cerot iegūt pietiekami daudz naudas, lai piedalītos upju laivu sacīkstēs, kurās uzvarētājs saņem visu. Filma ir pilna ar humoru, un tajā ir dažas lieliskas pokera ainas. Filmā piedalās arī Džodija Fostere un Džeimss Gārners, kuri 1950. gadu seriālā atveidoja oriģinālo Bretu Meveriku. Maverick ir jautra, viegla filma, kas ir lieliski piemērota ikvienam, kas meklē atelpu no Rounders vai The Cincinnati Kid intensīvajām drāmām.

Noslēgumā jāsaka, ka pokers vienmēr ir bijis populārs temats filmu veidotājiem, un par šo spēli ir neskaitāmas filmas. Tomēr šīs piecas filmas izceļas kā dažas no labākajām jebkad uzņemtajām filmām. Rounders, Cincinnati Kid, Molly’s Game, Mississippi Grind un Maverick ir filmas, kuras noteikti jānoskatās ikvienam pokera cienītājam. Šīs filmas ne tikai demonstrē pokera spēli, bet arī cilvēka drāmu un psiholoģiju, kas ir saistīta ar tās spēlēšanu. Ja esat pokera cienītājs, tad būsiet pateicīgs sev, kad noskatīsieties šīs filmas.
«