click me
click or press spaceby     May 27, 2022

Par mumsKinoteātris Multikino ir daudzfunkcionāls kultūras un izklaides centrs, kas izceļas ar augsti kvalitatīvu un mūsdienīgu tehnisko aprīkojumu. Astoņu skatītāju zāļu kopējā ietilpība ir 1566 vietu, tajā skaitā 160 VIP vietu un zāle ar 479 skatītāju vietām īpaši paredzēta pirmizrādēm.

Kinoteātra piecās zālēs ir uzstādīti Barco digitālie kinoprojektori un Dolby 3D Cinema sistēma kinofilmu demonstrēšanai 3D formātā. Lai 3D filmu skatīšanās sniegtu maksimālu komfortu un būtu pēc iespējas ērtāka, skatītājiem tiek piedāvātas ļoti vieglas 3D brilles, kuras sver tikai 42 gramus. Skaņas kvalitāti nodrošina moderna Dolby Digital audiosistēma un Martin Audio skaņas aprīkojums. Pateicoties kinoteātraērtajam un omulīgajam interjeram un krēslu inovatīvajam dizainam ar nevainojamām ergonomiskajām īpašībām, ko nodrošina kompānija Ascénder, Jūs varēsiet izbaudīt filmu paaugstināta komforta zonā un gremdēties burvīgajā kino pasaulē.

Kinoteātra plašajā hallē izvietoti divi bāri un apmeklētāju atpūtas vietas. Specializētais kinobārs piedāvā neaprakstāmi gardu karamelizēto un sāļo popkornu, plašu sauso augļu klāstu un riekstus šokolādē, čipsus Nachos ar siera vai Salsa mērci, kā arī dažādus atspirdzinošus dzērienus.

Kafejnīcā-bārā Cavablanca Jums piedāvā nobaudīt aromātisku kafiju no tikko samaltām augstvērtīgām kafijas pupiņām un pēc patikas izvēlēties kādu no kārdinošajiem tortes gabaliņiem vai arī iemalkot kādu alkoholisku vai bezalkoholisku kokteili. Kinoteātra klienti var lietot bezmaksas Wi-Fi internetu. Kinoteātris Multikino atrodas modes un izklaides centrā Rīga Plaza. Klientu ērtībām pie tirdzniecības centra ir plaša bezmaksas autostāvvieta, paredzēta 1500 automašīnām, kā arī atsevišķa stāvvieta autobusiem.