click me
click or press spaceCategory: Filmas

May 27, 2022    by  ‣  0 comments

Labākie spēļu automāti ar filmu tematikuSpēļu izstrādātāji labprāt rada automātus, tēmu aizgūstot no kādas slavenas filmas. Ja vien izdodas iegūt licenci idejas īstenošanai, ražotājs droši var sagaidīt interesi no spēlētāju puses.

Dažas no šīm spēlēm patiešām ir attaisnojušas cerības un ir kļuvušas par hītiem azartspēļu pasaulē. Aplūkosim iecienītākos šīs kategorijas spēļu automātus.

Jurassic Park 

Spēļu automāta pamatā ir 1993. gada tāda paša nosaukuma filma Juras laikmeta parks. Kompānija Microgaming šo spēli pēc licences iegūšanas izlaida 2014. gadā, un tā ir ļoti pieprasīta arī šodien. Spēles laukums ir 5 ruļļi 3 rindās, kur izvietoti filmas galvenie varoņi un galvenie monstri. 

Spēlei ir 243 izmaksu līnijas, un tā darbojas gan datorā, gan viedierīcēs. Īpašā pamatspēles iezīme ir T-Rex brīdinājuma funkcija, kas pēc aktivizēšanās turpinās 6 bezmaksas griezienus. To laikā var parādīties līdz pat 36 wild simboliem, kas nodrošinās lielisku laimestu.

Ja parādās 3 izkliedes simboli, tiek aktivizēti bezmaksas griezieni. Katram no tiem ir savi iestatījumi un oriģināls skaņu celiņš. Pēc 25. aktivizēšanās reizes spēlētājs var pats izvēlēties vēlamās opcijas.

King Kong: The Eighth Wonder of the World

Karalis Kongs uz kinoekrāna dzīvo jau gandrīz 90 gadus un 2005. gadā filma piedzīvoja jaunu versiju. Licenci spēles radīšanai 2011. gadā saņēma kompānija Playtech, kas pamatīgi nopūlējās, lai radītu spēli, kas spēj aizraut tāpat kā kino. Savu mērķi izstrādātāji sasniedza, plaši izmantojot kinofilmas sižetus. 

Gala rezultātā Konga cienītāji ieguva vizuāli iespaidīgu un krāšņu spēli ar 5 ruļļiem un 20 izmaksu līnijām. Spēli var spēlēt gan džungļu, gan pilsētas režīmā, un tajā ar lieliskas grafikas palīdzību atainoti visi filmas varoņi.

Atkarībā no izvēlētā režīma, mainās arī simboli un laimesti. Turklāt, spēle atceras, kur tu esi spēlējis iepriekš.

Halloween

Šis ir vēl viens Microgaming meistardarbs, ko iedvesmojusi 1978. gada slavenā šausmu filma Halloween. Šī automāta spēlēšanai pietiek ar to, ka esi trillera sajūtu meklētājs un nemaz neesi piedzīvojis 70-tos gadus. 2017. gadā izlaistā spēle atkal restaurēja sajūtas, ko pirms tam filmā bija radījis Maikls Maierss.

Spēlē ir 5 ruļļi un 50 izmaksu līnijas, augstas klases animācija un aizraujošas epizodes, kur dominē drūms terors.

Spēlē kopumā valda intriģējoša gaisotne, bet vislielāko laimestu medniekus var apbēdināt tas, ka maksimālā izmaksa ir tikai 500x virs likmes.

Gladiator

Liebritānijas kinematogrāfu radītā episkā lente Gladiators iznāca 2000. gadā un aizrāva neskaitāmus vēstures cienītājus. Playtech kompānija nespēja atturēties no vilinājuma radīt attiecīgu spēļu automātu, un 2008. gadā spēlētājiem radīja iespēju atkal iejusties Romas impērijas galma asiņainajās peripetijās. 

Filmas īpašnieki gan nedeva atļauju brīvi izmantot visus skatus no kinofilmas un arī skaņu celiņu, tāpat, neskaidru iemeslu dēļ, spēles varoņu vidū nav redzams Maksimusa lomas tēlotājs Rasels Krovs. Neraugoties uz to, spēļu automātam īsā laikā izveidojās milzīgs cienītāju loks, ignorējot arī visai zemo RTP, kas ir tikai 91,46%. 

Galvenie spēles pievilcības faktori iemesli ir video klipi un ar lieliskiem mākslas darbiem, vidējs spēles svārstīgums un progresīvā džekpota iespēja.

The Expendables Megaways

Pasaules izcilākie algotņi Silvestrs Stallone, Dolfs Lundgrēns un Džets Lī no filmas Neiznīcināmie (The Expendables) veiksmīgi pārcēlās uz tāda paša nosaukuma spēļu automātu ar inovatīvās kompānijas Stakelogic pūlēm. 

Neiznīcināmie izceļas ir lielisku dizainu, 96,02% RTP un spēlētāju ļoti iecienīto Megaways tehnoloģiju. Uz spēles 6 parastajiem un papildus horizontālā ruļļa tu vari sagaidīt pat 117 tūkstošus iespēju gūt laimestu, savukārt, lielākais guvums var būt 20 000 reižu lielāks par likmi. 
« »