click me
click or press spaceCategory: Filmas
Iet uz kino vai skatīties filmu Netflix

November 29, 2021    by  ‣  0 comments

Iet uz kino vai skatīties filmu Netflix? Plusi un mīnusi, ko ņemt vērāAgrāk, lai noskatītos jaunākās filmas, vienīgā iespēja bija doties uz kinoteātri. Pateicoties tehnoloģiju attīstībai, baudīt mākslas veidu nu ir iespējams arī citādākos veidos.

Ja neesi pārliecināts, vai labāk ir skatīties filmas Netflix vai doties uz kādu no daudzajiem kinoteātriem, esam apkopojuši plusus un mīnusus, kas palīdzēs veikt izvēli.

Netflix plusi

Ietaupi naudu

Iespējams, viena no lielākajām Netflix priekšrocībām ir tā, ka ir iespējams ietaupīt sava maciņa saturu. Kā? Iegādājoties standarta plānu, lietotni var izmantot vairāki (precīzāk – 4) ģimenes locekļi vai draugi vienlaicīgi. 

Ja ar saviem tuviniekiem vēlies doties uz kino, tad jārēķinās ar lielākiem izdevumiem, jo biļete vienam cilvēkam bez atlaides maksā vismaz 6 eiro.

Plaša izvēle visām gaumēm

Milzīgais piedāvājums ir liels Netflix trumpis. Pašlaik lietotnes klienti var izvēlēties starp vairāk nekā 100 000 filmām un seriāliem. Neatkarīgi no tā, kāda žanra piekritējs esi, varēsi atrast kaut ko tīkamu savai gaumei.

Netflix mīnusi

Piedāvājums ir atkarīgs no vietas, kur atrodies

Lai gan izvēle ir liela, jāpiebilst, ka pārraides, kuras vari skatīties, ir atkarīgas no reģiona, kurā dzīvo. Piemēram, ASV ir krietni plašāks TV šovu un filmu klāsts nekā Eiropā

Satura neparedzamība

Šķiet, ka visiem ir gadījies tas šausminošais brīdis, kad nupat esi sācis skatīties kādu seriālu un nākamajā dienā tas ir izņemts no Netflix aprites. Tā ir realitāte – lietotne regulāri atjaunina savu piedāvājumu, kas nozīmē, ka nereti tas, ko plāno skatīties, var pazust neatgriezeniski. Piemēram, seriāls Friends vēl nesen bija pieejams Netflix, taču vairs tas nav atrodams piedāvājumā.

Kino apmeklēšanas priekšrocības

Došanās uz kino – īpaša pieredze

Mūsdienās arvien biežāk dzirdam, ka ir vērts krāt pieredzes, nevis lietas. Kino apmeklējums, nenoliedzami, ir piedzīvojums. Našķu un filmas izvēle, īpašā atmosfēra – tas viss rada jaukas atmiņas.

Augstāka kvalitāte (gan attēlam, gan skaņai)

Kinoteātrī uz ekrāna paradītā attēla kvalitāte (tāpat kā skaņa) būs krietni augstāka nekā tavās mājās. Tas, protams, filmas skatīšanos padara iespaidīgāku.

Kino apmeklēšanas mīnusi

Skaļa publika

Apmeklējot kino, nekad nevari zināt, kādi būs pārējie apmeklētāji. Lai gan mūsdienās kinoteātra darbinieki pievērš uzmanību tam, lai skatītāji uzvestos pienācīgi, diemžēl gadās situācijas, kad filmas skatīšanās prieku sabojā skaļi blakussēdētāji.

Filmu nav iespējams apstādināt

Dažkārt nākas pārtraukt filmas skatīšanos, lai nosūtītu īsziņu, atbildētu uz bērna jautājumiem vai aizietu uz labierīcībām. Kad atrodies kinoteātrī, tas nav iespējams (ja vien nevēlies palaist garām filmā notiekošo). Tev ir jābūt gatavam nosēdēt aptuveni divas stundas bez pauzēm. Dažiem tas var būt izaicinājums.

Kopsavilkums

Kas ir labāk – skatīties filmas Netflix vai kinoteātrī? Viennozīmīgas atbildes uz šo jautājumu nav, jo viss ir atkarīgs no skatītāja vēlmēm un vajadzībām. Kino ir māksla un izklaide reizē. Ja atrodi veidu, kā to izbaudīt, tad piedzīvojums ir garantēts!
« »