CETURTDIENAS ar Tele2

Ja esi Tele2, ZZ klients, sūti SMS ar tekstu KINO uz numuru 1620 un saņem kodu ar kuru vari iegadāties 2 biļetes katru ceturtdienu par 1 cenu*

“Ceturtdienas ar Tele2” ietvaros, Tele2 klienti var iegādāties divas biļetes uz kino par vienas biļetes cenu, izmantojot speciālo kodu. Lai saņemtu kodu ir nepieciešams nosūtīt SMS ar tekstu KINO uz numuru 1620. Atbildē Jūs saņemsiet kodu, kuru Jūs varat izmantot, lai iegādātos divas kino biļetes par vienas biļetes cenu kinoteātra kasēs uz tekošajiem ceturtdienas seansiem.

Biļetes var iegādāties kinoteātra kasēs, izmantojot kodu, sākot ar piektdienu un līdz ceturtdienai ieskaitot. Jaunu kodu nākamajai ceturtdienai var pieprāsīt sākot ar piektdienu 00:01.

Lai ietaupītu Jūsu laiku, mēs lūdzam, Jūs, iesniegt kasieriem savu SMS kodu telefonā jau atvertā veidā.

Biļetes var iegādāties tikai ar derīgu kodu, kuru Jūs saņemsiet savā telefonā. Kodu var izmantot tikai vienu reizi. Katrs kods ir unikāls. Vienu kodu var izmantot tikai 2 biļešu iegadei.

*Par akciju:

  • - SMS cena ir standarta un atkarīga no pieslēguma veida
  • - Kodu skaits, kurus var saņemt īsziņā, lai izmantotu to biļešu iegādei (divas biļetes par vienas cenu) ir ierobežots. Katrs Tele2 klients var saņemt tikai vienu kodu katrai ceturtdienai. Vienīgais ierobežojums kodu izmantošanai ir ierobežotu vietu skaits kinoteātra auditorijās.
  • - Piedāvājums attiecas tikai uz biļeti pieaugušajiem, saskaņā ar kinoteātra Multikino biļešu cenu lapu. Piedāvājums neattiecas uz citām biļešu kategorijām.
  • - Kodu var apmainīt pret kino biļetēm uz parastā formāta, kā arī uz 3D formāta filmām.
  • - Akcija neattiecas uz kinoteātra „Multikino” speciālajiem pasākumiem – koncertiem, operām vai citiem ceturtdienas pasākumiem, kā arī gadījumos, kad ceturtdiena iekrīt brīvdienu un svētku dienā.
  • - Atlaide nesummējas ar citām atlaidēm.