Gaidot filmas "Spogulīt, Spogulīt: Sniegbaltītes stāsts" pirmizrādi...

Izcilie tērpi filmā "Spogulīt, spogulīt: sniegbaltītes stāsts” – pēdējais Oskara laureātes stilistes darbs

Īpašie tērpi filmā "Spogulīt, spogulīt: sniegbaltītes stāsts” ir jaunākais un pēdējais slavenās kostīmu mākslinieces Eiko Ishiokas darbs. Tikai pāris mēnešus pirms filmas pirmizrādes uz lielajiem ekrāniem, slavenā dizainere - Oskara balvas laureāte, 73 gadu vecumā mira no aizkuņģa dziedzera vēža.

Dizainere ir radījusi vairākas unikālas apģērbu kolekcijas pasaulē slavenām filmām. Dizaineres tērpus raksturo izteiksmīgs dizains un neierobežota iztēle. E. Ishiokas tērpus ir iecienījusi arī Īslandes ekstravagantā dziedātāja Bjorka.  

E. Ishioka īpaši strādāja vizuālās pievilcības nodrošināšanai un tērpu radīšanai kino režisora Tarsema Singa filmai „Spogulīt, spogulīt: Sniegbaltītes stāsts”. Jau no gaidāmās filmas pirmajiem kadriem skatītāju acis varēs apbrīnot ne tikai spožākās Holivudas zvaihznes Džūliju Robertsu, Liliju Kolinsu un Armi Hammeru, bet arī elpu aizraujošos Eiko Ishiokas tērpus.  

Viena no 2012. gada gaidītākajām pirmizrādēm – filma „Spogulīt, spogulīt: Sniegbaltītes stāsts” Multikino no 13. aprīļa. 

Pievienot komentāru::

Komentāri:

  • Pagaidām komentāru nav.