Aizvērt
Tāda ir dzīve! / C’est la vie!
10

Vidējais vērtējums

Tāda ir dzīve! / C’est la vie!

Komēdija Vecumam: 12+ 117 min.

Kino cienītāju un kritiķu augstu vērtēto filmu „1+1“ un „Samba“ veidotāji Olivjē Nakašs un Eriks Toledano nāk klajā ar jaunu komēdiju „Tāda ir dzīve!“.

Pilns apraksts

Jau vairāk nekā trīsdesmit gadu Makss strādā par pasākumu rīkotāju. Un viņš ir pats labākais! Makss ir sarīkojis simtiem svinību un vēlētos mazliet atvilkt elpu. Taču vispirms jāizpilda vēl viens pasūtījums – XVII gadsimta muižā jāsarīko greznas kāzas Pjēram un Elenai. Kā parasti, Makss visu rūpīgi izplānojis – noalgojis viesmīļus, pavārus, trauku mazgātājus, devis fotogrāfam norādījumus, pasūtījis muzikantus, ziedus telpu  rotājumam – visu, kas nepieciešams ideālām svinībām... Kā par spīti, cita pēc citas gadās kļūmes, kas var sabojāt visskaistākos svinību brīžus un ideālo plānu pārvērst par haosu un īstu katastrofu.

Noskatījušies šo franču komēdiju, uzzināsiet visus kāzu banketa rīkošanas noslēpumus – kas ir un kas nav darāms, kam jāpievērš uzmanība, lai svinības priecētu, nevis izvērstos nekontrolējamā kuriozu situāciju virknē. Kāzu svinību rīkošanas aizkulisēs tāpat kā dzīvē ir papilnam kāpumu un kritumu, smieklu un asaru, joku un aizvainojumu. Tāpat kā amerikāņu kalniņos, kur izjūtam īstu burvestību un neatkārtojamas emocijas.

Filmā atkal valdzina lieliskais Žana Pjēra Bakrī tēlojums – viņš atzīts par vienu no Francijas visu laiku labākajiem aktieriem.

Filma franču valodā ar subtitriem latviešu un krievu valodā.

Nerādīt aprakstu

Šodienai nav nekā, ko parādīt

Šodienai nav nekā, ko parādīt

Rādīt visus seansus

21 cilvēki

1

Balsis

10

Vidējais vērtējums

Vērtējums

play
Komentāri

Pievieno savu komentāru filmai

Pievienot komentāru pierakstīties vai reģistrēties.

Komentāri |0

Šeit vēl nav pievienotu komentāru