Aizvērt
Sveika, Oksana Sokolova! / Ну, здравствуй, Оксана Соколова!
8,67

Vidējais vērtējums

Sveika, Oksana Sokolova! / Ну, здравствуй, Оксана Соколова!

Komēdija Vecumam: 16+ 100 min.

Pēc īsmetrāžas filmas „Sveika, Oksana Sokolova!“ sekmīgas demonstrēšanas un festivālu „Kinotavr“ un „Koroče“ balvām režisors Kirils Vasiļjevs nolēma no tās izveidot graujošu komēdiju par ērmotu situāciju, kuras dēļ kādam puisim dzīve apgriežas ar kājām gaisā.

Pilns apraksts

Filmas galvenais varonis Iļja vienmēr sapņojis kļūt par aktieri. Šis sapnis liek provinces puisim doties uz Maskavu, lai tur sāktu reibinošu karjeru. Galvaspilsētā jaunietim neveicas, tomēr reiz laime uzsmaida trakajam piedzīvojumu meklētājam. Viņu pieņem par „Vīriešu radio“ raidījuma vadītāju, no rītdienas viņa balss skanēs ēterā! Gaidāma slava un panākumi. 
Kā lai nenosvin šādu notikumu! No rīta jaunizceptais raidījuma vadītājs nedabū pār lūpām ne vārda — pēc vētrainās ballītes balss pavisam pazudusi. Līdz tiešraidei pusstunda, visizdevīgākais ētera laiks, līgums parakstīts — Iļju pārņem panika... Vienīgā izeja — injekcija balss saitēs. Ārsts apgalvo, ka šajā situācijā tikai tā var glābt. Un, lūk, raidījuma vadītājs ir pie mikrofona. Viss ir gatavs tiešraidei. Atpakaļskaitīšana. Iļja sasveicinās ar radio klausītājiem... sievietes balsī! 
Kļuvis par ērmotās situācijas ķīlnieku, varonis dara, ko spēj, lai atgūtu savu balsi un nezaudētu doto iespēju.

Filma krievu valodā ar subtitriem latviešu valodā.

Nerādīt aprakstu

Šodienai nav nekā, ko parādīt

Šodienai nav nekā, ko parādīt

Rādīt visus seansus

48 cilvēki

6

Balsis

8,67

Vidējais vērtējums

Vērtējums

play
Komentāri

Pievieno savu komentāru filmai

Pievienot komentāru pierakstīties vai reģistrēties.

Komentāri |0

Šeit vēl nav pievienotu komentāru