Aizvērt
Fiksiki pret krobotiem  / Фиксики против кработов
Fiksiki pret krobotiem  / Фиксики против кработов
Pirmizrāde
3 jan 2020
Ilgums
80 min.
Lasīt pilnu aprakstu
6,89

Vidējais vērtējums

Fiksiki pret krobotiem / Фиксики против кработов

Animācija Vecumam: U 80 min.

Vai esat dzirdējuši par mazajiem cilvēciņiem fiksikiem?

Pilns apraksts

Ja ne, lai tā arī paliek! Kas viņi ir un ko dara, tas ir MILZĪGS noslēpums! Tikai retais zina par viņu darbu, vēl mazāk ir to, kuri runājuši ar viņiem! Pēc divu gadu pārtraukuma 3. janvārī daudzus jaunos skatītājus savaldzinājušie pasaulē visnoslēpumainākie cilvēciņi fiksiki atkal uz lielā ekrāna. Redzēsim viņus jautrajā animācijas filmā visai ģimenei “Fiksiki pret krabotiem”.

Fiksiki uzradās tad, kad cilvēki sāka izmantot dažādas ierīces. Iespējams, jums jau ir gadījies tā, ka sabojājies aparāts pats “salabojas” un darbojas, it kā nekas nebūtu noticis. Jā, tas ir fiksiku darbs! Sīkie, draudzīgie un zinātkārie cilvēciņi dzīvo gludekļos, datoros, televizoros, pat ledusskapjos un dara brīnumus – klusītēm salabo bojātās ierīces. Jaunos remonta paņēmienus viņiem savā laboratorijā māca viedais profesors Brīnums.

Reiz draudzīgajā fiksiku pasaulē sākas īsts juceklis. Neredzamie, nedzirdamie ienaidnieki – roboti kroboti sāk viņus vajāt ik uz soļa. Viņu mērķis – celt gaismā gadiem glabātos fiksiku noslēpumus. Izrādās, viedais profesors jau sen nesatiek ar savu kolēģi – zinātnieci Ēriku. Reiz viņiem radušās domstarpības, viņi pamatīgi saķildojušies. Lai atriebtos profesoram par viņa uzvaru izgudrotāju konkursā, viltīgā zinātniece radījusi nejaukos krabotus. Atliek tikai viens – sākt cīņu pret netaisnību un darīt visu, lai saglabātu milzīgo noslēpumu.

Jautrais un noslēpumainais stāsts “Fiksiki pret krobotiem” par īstu draudzību, komandas garu un klusiem labiem darbiem kinoteātros no 3. janvāra.

Nerādīt aprakstu

Rīga

Šodienai nav nekā, ko parādīt

Šodienai nav nekā, ko parādīt

Rādīt visus seansus

111 cilvēki

18

Balsis

6,89

Vidējais vērtējums

Vērtējums

play
Komentāri

Pievieno savu komentāru filmai

Pievienot komentāru pierakstīties vai reģistrēties.

Komentāri |0

Šeit vēl nav pievienotu komentāru