Aizvērt
Bitīte Maija: Medus spēles / Maya the Bee: The Honey Games
Bitīte Maija: Medus spēles / Maya the Bee: The Honey Games
Pirmizrāde
13 apr 2018
Ilgums
86 min.
Režisors
Alexs Stadermann
Noel Cleary
Sergio Delfino
Lasīt pilnu aprakstu
6,6

Vidējais vērtējums

Bitīte Maija: Medus spēles / Maya the Bee: The Honey Games

Animācija Vecumam: U 86 min.

Agri vai vēlu katrs bērns izlasa grāmatu par jaukās, zinātkārās bitītes Maijas piedzīvojumiem. Viens no pasaules bērnu iecienītākajiem tēliem atgriežas uz ekrāna jaunajā vācu kinematogrāfistu filmā „Bitīte Maija: Medus spēles“.

Pilns apraksts

 Strops satraukti dūc  – nupat novākta vasaras medus raža, no Zumtropoles ieradies vecākais ar ļoti svarīgu imperatores vēsti. Varbūt beidzot spiets tiks izraudzīts dalībai Medus spēlēs? Maijas jaukais satraukums zūd, kad viņa uzzina, ka strops nepiedalīsies spēlēs, turklāt puse ražas būs jāatdod spēļu dalībniekiem. Maijai tas šķiet netaisnīgi. Bez stropa karalienes atļaujas viņa grasās lidot uz Zumtropoli pie imperatores un lūgt atļauju piedalīties spēlēs, pārstāvot savu stropu. Milzīgajā stropā Maija saprot, ka neklāsies viegli. Ar sūdzību imperatorei neizdodas panākt cerēto. Nepakļāvība dziļi aizskārusi imperatori, un viņa pieņem lēmumu – Maijas strops drīkst piedalīties spēlēs, bet, ja cietīs sakāvi, būs jāatdod viss medus.  

Cenzdamās pierādīt stropa karalienei, ko bites spēj, Maija apsola gūt uzvaru Medus spēlēs un glābt stropa medu. Karaliene piekrīt, bet atgādina, ka, vedot komandu cīņā, Maijai vispirms jāiemācās uzklausīt citus. Maija piedalās spēlēs kopā ar labāko draugu Villiju  un seno biedru vaboļu komandu. Drīz viņa sastop skaudīgo bitīti Vijolīti no Zumtropoles, kura ar viltu cenšas atņemt Maijas komandai uzvaru. Bitītei nākas piedzīvot viltus rūgtumu, taču negodīgā Vijolīte un viņas komanda arī iekuļas ķibelē...

Filma dublēta latviešu valodā. Filma pieejama 2D un 3D formātā.

Nerādīt aprakstu

Rīga

Šodienai nav nekā, ko parādīt

Šodienai nav nekā, ko parādīt

Rādīt visus seansus

89 cilvēki

10

Balsis

6,6

Vidējais vērtējums

Vērtējums

play
Komentāri

Pievieno savu komentāru filmai

Pievienot komentāru pierakstīties vai reģistrēties.

Komentāri |0

Šeit vēl nav pievienotu komentāru