Ziņas

Kino Nakts 18. kārta

 Iegādājies ieejas biļeti (9,99 €) un skaties visas filmas, visas nakts garumā, pat līdz 8:00 rītā.

Nāc uz „ Kino Nakti” 13.oktobrī plkst. 21:00, Tev būs iespēja noskatīties visdažādākās filmas – komēdijas, asa sižeta, piedzīvojumu  utt. Izvēlies līdz pat 11 filmām, un skaties tās visas nakts garumā!

 

Sēdvietu izvēlei ir informatīvs raksturs.

 

Iegādājoties biļetes, varat izvēlēties jebkuru sēdvietu, jo sēdvietu izvēlei ir tikai informatīvs raksturs. Tas nozīmē, ka Kino nakts pasākuma ietvaros, sēdvietu Jums būs jāizvēlas auditorijā,  ierodoties uz katru seansu. Pasākuma ietvaros iespējams brīvi pārvietoties pa auditorijām un katram apmeklētājam nav piesaistīta konkrēta sēdvieta.

 

VENOMS (VENOM)

Reportiera Edija Broka pētījumu lokā ir tēmas, uz ko valdība piever acis. Veicot žurnālistisko izmeklēšanu, Broks nejauši nonāk kontaktā ar ārpuszemes simbiotu, kas pārņem viņa ķermeni. Savienojumā ar simbiotu Broks iegūst superspējas un kļūst par fascinējošo antivaroni Venomu.

Režisors: Ruben Fleischer

Lomās: Tom Hardy, Michelle Williams, Riz Ahmed, Scott Haze, Reid Scott

 

DŽONIJS ANGLIS 3 (JOHNNY ENGLISH 3)

Rovans Atkinsons atgriežas slavenā, bezbailīgā un neveiklā spiega Džonija Angļa lomā!
Jaunajā filmā hakeri ir nodevuši atklātībā visu MI7 aģentu vārdus, tādēļ slepenais dienests griežas pie Džonija (kurš tagad strādā privātskolā par pasniedzēju) pēc palīdzības. Visa britu slepenās organizācijas nākotne būs Džonija Angļa rokās! 

Režisors: David Kerr

Lomās: Rowan Atkinson, Olga Kurylenko, Emma Thompson

 

MĀJA AR PULKSTENI SIENĀS (THE HOUSE WITH A CLOCK IN ITS WALLS)

Desmitgadīgais bārenis Lūiss pārceļas pie sava tēvoča, kurš dzīvo vecā namā ar noslēpumaini tikšķošām sienām. Jaunajā dzīvesvietā Lūisam atklājas maģijas un burvestību valstība, par kuras eksistenci viņš pat nenojauta. Šeit atdzīvojas gleznas, mīt brīnumainas radības, bet mājas sienas glabā pulksteni ar baisu noslēpumu.

Režisors: Eli Roth

Lomās: Cate Blanchett, Kyle MacLachlan, Jack Black, Lorenza Izzo, Renée Elise Goldsberry

 

AXL: ROBOTSUNS (A.X.L. )

AXL ir slepens, eksperimentāls robotsuns, ko militāristi radījuši karavīru aizsardzībai. Pēc kāda neveiksmīga izmēģinājuma robotsuns paliek viens pats tuksneša vidū, kur viņu atrod jaunais motociklists Mailss. Ar jaunākās paaudzes mākslīgo intelektu un uzticīga suņa sirdi apveltītais robotsuns tūlīt pat pieķeras Mailsam, un starp abiem izveidojas cieša draudzība. Robotsuns ir gatavs uz visu, lai pasargātu savu jauno draugu, pat stāties pretī zinātniekiem, kas viņu radījuši.

Režisors: Oliver Daly

Lomās: Alex Neustaedter, Becky G., Alex MacNicoll, Dominic Rains, Thomas Jane

 

PIPARMĒTRA (PEPPERMINT)

Railija Norta atmostas no komas pēc ielu apšaudes, kurā tika nogalināti viņas vīrs un meita. Saprotot, ka tiesu sistēma apzināti sargā slepkavas no soda, Railija no likumpaklausīgas pilsones kļūst par skarbu taisnības cīnītāju. Vairākus gadus slepeni izkopusi kaujas prasmes, Railija mērķtiecīgi īsteno savu izpratni par taisnīgumu, atriebjoties noziedzniekiem, pērkamiem policistiem un negodīgiem advokātiem.

Režisors: Pierre Morel
Aktieri: Jennifer Garner, John Ortiz, John Gallagher Jr., Method Man

 

ROTAĻLIETAS PIEAUGUŠAJIEM (THE HAPPYTIME MURDERS)

Losandželosa – pilsēta, kurā plecu pie pleca dzīvo gan cilvēki, gan… lelles. Kad viens pēc otra tiek nežēlīgi noslepkavoti populāra televīzijas šova personāži, pie izmeklēšanas ķeras divi konfliktējoši izmeklētāji – cilvēks un lelle, kurus vieno kāds kopīgs noslēpums.

Režisors: Brian Henson

Lomās: Melissa McCarthy, Maya Rudolph, Joel McHale, Elizabeth Banks

 

PIRMAIS CILVĒKS UZ MĒNESS (FIRST MAN)

Filmas režisors Demiens Šazels (Oskaroto filmu "Whiplash", "La La Land" režisors) piedāvā stāstu par Nīlu Ārmstrongu (Raiens Goslings) un viņa ceļu līdz leģendārajam brīdim, kad 1969. gada 20. jūlijā viņš kļuva par pirmo cilvēku pasaulē, kurš izkāpis uz Mēness. 

Režisors: Damien Chazelle

Lomās: Ryan Gosling, Claire Foy, Jon Bernthal, Jason Clarke, Kyle Chandler, Corey Stoll

 

ELLES PARKS (HELL FEST)

Ir Helovīna vakars, tādēļ trīs draudzenes kopā ar saviem puišiem dodas uz šausmu atrakciju parku, lai pakutinātu nervus un gūtu asas jūtas. Tomēr vienam apmeklētājam “Elles parks” ir nevis izklaide, bet gan medību teritorija. Maskējies sērijslepkava visu acu priekšā nogalina savus upurus, kamēr apkārtējie domā, ka notiekošais ir daļa no šova.

Režisors: Gregory Plotkin
Scenārija autors: Seth M. Sherwood, Blair Butler
Lomās: Reign Edwards, Amy Forsyth, Bex Taylor-Klaus

 

NELIELS LŪGUMS (A SIMPLE FAVOR)

Mazpilsētā dzīvojoša jaunā māmiņa, vlogere Stefānija, nejauši iepazīstas ar Emīliju, un abas kļūst par labām draudzenēm. Kādudien Emīlija vēršas pie draudzenes ar nelielu lūgumu un īsi pēc tam pazūd bez vēsts. Kopā ar pazudušās sievietes vīru Šonu Stefānija sāk šķetināt notikušā apstākļus, izceļot gaismā arvien baisākus noslēpumus.

Režisors: Paul Feig

Lomās: Linda Cardellini, Anna Kendrick, Blake Lively, Eric Johnson

 

RĪTS PĒC BALLĪTES (ДНЮХА!)

Nosvinējis sava drauga dzimšanas dienu, Antons attopas citā pilsētā. Viņš ir ieslēgts nepazīstamas meitenes dzīvoklī, neko neatceras, bet video ar viņa iepriekšējās nakts uzvedību kļūst populāri internetā. Kompromitējošie kadri vāc biedējoši daudz skatījumu un kuru katru brīdi tos var ieraudzīt Antona meitene Marina, kurai viņš jau izteicis bildinājumu.

Režisors: Roman Karimov

Lomās: Eldar Kalimulin, Danila Chvanov, Alina Titova, Nikita Sanaev

 

ZOSĀDA 2: NOLĀDĒTAIS HELOVĪNS / GOOSEBUMPS 2: HAUNTED HALLOWEEN

Helovīna nakts. Pusaudži Sonijs un Sems kādā pamestā mājā, kas reiz piederējusi rakstniekam R. L. Stainam, atrod manuskriptu ar nosaukumu “Nolādētais Helovīns”. To atverot, viņi izlaiž brīvībā mošķus, kas vēlas izraisīt Helovīna apokalipsi. Sonijs, viņa māsa Sāra un Sems saprot, ka ir jārīkojas, pirms noticis ļaunākais.

Režisors: Ari Sandel

Lomās: Ken Jeong, Madison Iseman, Wendi McLendon-Covey, Jeremy Ray Taylor, Chris Parnell

 

Pasākumam ir vecuma ierobežojums 16+. Ja šis nosacījums netiek ievērots, pretenzijas netiek pieņemtas un nauda par biļetēm netiek atgriezta. Personām līdz 16 gadu vecumam pasākumu ir atļauts apmeklēt tikai pilngadīgas personas pavadībā. Kinoteātra darbiniekiem ir tiesības pārbaudīt personu apliecinošus dokumentus. 

Atgādinām, ka kinoteātrī nedrīkst ienest ārpus kinoteātra iegādātus ēdienus un dzērienus.

Kinoteātris patur tiesības neielaist kinoteātra teritorijā cilvēkus, kas atrodas acīmredzamā alkohola reibumā. Šajā gadījumā nauda par biļetēm netiek atgriezta. 

„Multikino” – vairāk nekā kino!

 

Komentāri

Pievieno savu komentāru filmai

Pievienot komentāru pierakstīties vai reģistrēties.

Komentāri |0

Šeit vēl nav pievienotu komentāru