Ziņas

Kino Nakts 20. kārta

Biļetes jau pārdošanā!

Iegādājies ieejas biļeti (10,99 €) un skaties filmas, visas nakts garumā, līdz pat 7:00 rītā. Nāc uz „Kino Nakti” ­­­­­20.kārtu ­­­­­­­­ 12. oktobrī plkst. 21:00, un Tev būs iespēja noskatīties visdažādākās filmas – komēdijas, asa sižeta, piedzīvojumu  utt. Izvēlies līdz pat 11 filmām, un skaties tās visas nakts garumā!

Kas jāzina par Kino nakts pasākumu?

Biļešu iegādes procesā, sēdvietu izvēlei ir informatīvs raksturs. Tas nozīmē, ka iegādājoties biļetes, varat izvēlēties jebkuru sēdvietu, jo pasākuma koncepts paredz, ka Kino nakts pasākuma ietvaros, sēdvietu Jums būs jāizvēlas ierodoties auditorijā,  uz katru seansu. Vietu rezervācija netiek veikta. Pasākuma ietvaros iespējams brīvi pārvietoties pa auditorijām un katram apmeklētājam nav piesaistīta tikai viena konkrēta sēdvieta.

Kino nakts ietvaros, filmas tiek demonstrētas četrās kārtās, un katrā no tām visās auditorijās var tikt demonstrētas dažādas filmas. Pēc katras filmas, pasākuma apmeklētājiem ir jāpamet auditorijas un pārtraukumā starp filmu demonstrēšanu, jādodas uz kinoteātra pirmo stāvu, lai kinoteātra personāls varētu parūpēties par to, lai Jums būtu iespēja atgriezties patīkāmās un uzkoptās kinozālēs.

Pasākumam ir vecuma ierobežojums 16+. Ja šis nosacījums netiek ievērots, pretenzijas netiek pieņemtas un nauda par biļetēm netiek atgriezta. Personām līdz 16 gadu vecumam pasākumu ir atļauts apmeklēt tikai pilngadīgas personas pavadībā. Kinoteātra darbiniekiem ir tiesības pārbaudīt personu apliecinošus dokumentus.

Atgādinām, ka kinoteātrī nedrīkst ienest ārpus kinoteātra iegādātus ēdienus un dzērienus. Gadījumā, ja tiks konstatēts, ka persona vēlās ienest pasākuma teritorijā šādus produktus un/vai dzērienus, tos būs jāatstāj pie apsardzes pārbaudes punkta.

Kinoteātris patur tiesības neielaist kinoteātra teritorijā cilvēkus, kas atrodas acīmredzamā alkohola un/vai narkotisko vielu reibumā. Šajā gadījumā nauda par biļetēm netiek atgriezta.

Lūdzam ņemt vērā, ka pasākuma lielās apmeklētības dēļ ir jārēķinās ar rindām, tādēļ, lūdzam ierasties laicīgi un ja esat jau iegādājušies biļeti uz Pasākumu, aizņemt vietu rindā uz auditorijām. Lūdzam Jūs būt pacietīgiem un sekot līdzi kinoteātra iekšējiem kārtības noteikumiem un Apsardzes dienesta norādījumiem.

Kino Nakts: 20. Kārta

Kino Nakts: 20. Kārta

Multikino speciālais pasākums Vecumam: 16+ 600 min

Uzzināt vairāk
Komentāri

Pievieno savu komentāru filmai

Pievienot komentāru pierakstīties vai reģistrēties.

Komentāri |0

Šeit vēl nav pievienotu komentāru