Aizvērt
Supervaroņu kinomaratons
Supervaroņu kinomaratons
Pirmizrāde
25 nov 2017
Ilgums
446 min.
Lasīt pilnu aprakstu
10

Vidējais vērtējums

Supervaroņu kinomaratons

Multikino speciālais pasākums Vecumam: 16+ 446 min.

Kinoteātris „Multikino” aicina uz īpašo pasākumu – „Supervaroņu kinomaratonu” 25.11.17. 21:00, cena 8.99 €! Tev ir unikāla iespēja noskatīties 3 filmas vienā vakarā par vienas biļetes cenu – “TAISNĪBAS LĪGA”, “ TORS: RAGNARJOKS” un “BRĪNUMSIEVIETE“! Īpašais viesis – dziedātājs Justs.

Pilns apraksts

Filmu apraksti un seansu laiki:

TAISNĪBAS LĪGA (JUSTICE LEAGUE) 21:00 – 23:20

Pēc Supermena nāves viss ir mainījies. Zemei draud līdz šim neparedzētas briesmas un Betmens ir nolēmis apvienot supervaroņus kopīgai cīņai pret šo ļaunumu. Bet tas nebūs tik vienkārši kā viņam šķiet. Katrs no tiem ir citādāks un visi tik vienkārši vien nepieņems Betmena aicinājumu. Turklāt būs jau par vēlu, lai glābtu cilvēkus no tuvojošās katastrofas.
Filmā pirmo reizi plecu pie pleca cīnīsies Betmens, Akvamens, Saiborgs, Flešs un Brīnumsieviete.
Režisors: Zack Snyder
Lomās: Ben Affleck, Henry Cavill, Amy Adams, Gal Gadot, J.K. Simmons, Jason Momoa, Amber Heard, Ezra Miller, Diane Lane, Jesse Eisenberg, Jeremy Irons
Filmu kompānija: DC Comics, DC Entertainment, Dune Entertainment, Warner Bros., Lensbern Productions

Filma angļu valodā ar subtitriem latviešu un krievu valodā

TORS: RAGNARJOKS (THOR: RAGNAROK) 23:40 – 1:50

Atgriezies Asgardā, lai atrastu noslēpumaino ienaidnieku, kurš meklē Bezgalības Akmeņus, Tors uzzina, ka viņa brāļa Loki rīcība ir pietuvinājusi karaļvalsti briesmīgam notikumam - Ragnarjokam. Leģenda vēsta, ka tas nozīmē pēdējo kauju, pēc kuras Asgarda tiks iznīcināta. Toram nāk palīgā Halks un viņiem abiem būs lemts sastapties aci pret aci ar visu deviņu pasauļu ļaunāko ienaidnieku.
Režisors: Taika Waititi
Lomās: Chris Hemsworth, Tom Hiddleston, Cate Blanchett, Idris Elba, Jeff Goldblum, Tessa Thompson, Karl Urban, Mark Ruffalo, Anthony Hopkins
Filmu kompānija: Marvel Studios

Filma angļu valodā ar subtitriem latviešu un krievu valodā

BRĪNUMSIEVIETE (WONDER WOMAN) 2:05 - 4:26

Pirms viņa kļuva par Brīnumsievieti, viņa bija Diāna, Amazoņu princese, kura bija audzināta un trenēta, lai kļūtu par neuzvaramu kareivi. Augusi noslēgtā paradīzes salā, viņa līdz šim nevienu cilvēku no ārpasaules nav satikusi. Viss mainās brīdī, kad jūras malā tiek izskalots amerikāņu pilots, kurš viņai izstāsta par milzīgu karu starp neskaitāmām valstīm, kurš var sagraut visu pasauli. Diāna, to dzirdot, nolemj doties pilotam līdz, lai palīdzētu apturēt šo konfliktu.
Režisors: Patty Jenkins
Lomās: Gal Gadot, Chris Pine, Connie Nielsen, Robin Wright, David Thewlis, Danny Huston, Elena Anaya, Ewen Bremner, Saïd Taghmaoui

Filma angļu valodā ar subtitriem latviešu un krievu valodā

Noteikumi piedāvājuma izmantošanai:

• Pasākumam ir vecuma ierobežojums 16+. Ja šis nosacījums netiek ievērots, pretenzijas netiek pieņemtas un nauda par biļetēm netiek atgriezta. Personām līdz 16 gadu vecumam pasākumu ir atļauts apmeklēt tikai pilngadīgas personas pavadībā. Kinoteātra darbiniekiem ir tiesības pārbaudīt personu apliecinošus dokumentus.
• Atgādinām, ka kinoteātrī nedrīkst ienest ārpus kinoteātra iegādātus ēdienus un dzērienus.
• Kinoteātris patur tiesības neielaist kinoteātra teritorijā cilvēkus, kas atrodas acīmredzamā alkohola reibumā. Šajā gadījumā nauda par biļetēm netiek atgriezta.

"Multikino” – vairāk nekā kino!

Nerādīt aprakstu

Šodienai nav nekā, ko parādīt

Šodienai nav nekā, ko parādīt

Rādīt visus seansus

162 cilvēki

1

Balsis

10

Vidējais vērtējums

Vērtējums

play
Komentāri

Pievieno savu komentāru filmai

Pievienot komentāru pierakstīties vai reģistrēties.

Komentāri |0

Šeit vēl nav pievienotu komentāru