Aizvērt
Kino Nakts: 19. Kārta
Kino Nakts: 19. Kārta
Pirmizrāde
6 apr 2019
Ilgums
600 min.
Lasīt pilnu aprakstu
7,8

Vidējais vērtējums

Kino Nakts: 19. Kārta

Multikino speciālais pasākums 600 min.

Iegādājies ieejas biļeti (9,99 €) un skaties filmas, visas nakts garumā, līdz pat 8:00 rītā. Nāc uz „Kino Nakti” ­­­­­19.kārtu ­­­­­­­­ 6. aprīlī plkst. 21:00, un Tev būs iespēja noskatīties visdažādākās filmas – komēdijas, asa sižeta, piedzīvojumu  utt. Izvēlies līdz pat 11 filmām, un skaties tās visas nakts garumā!

Pilns apraksts

Kas jāzina par Kino nakts pasākumu?

Biļešu iegādes procesā, sēdvietu izvēlei ir informatīvs raksturs. Tas nozīmē, ka iegādājoties biļetes, varat izvēlēties jebkuru sēdvietu, jo pasākuma koncepts paredz, ka Kino nakts pasākuma ietvaros, sēdvietu Jums būs jāizvēlas ierodoties auditorijā,  uz katru seansu. Vietu rezervācija netiek veikta. Pasākuma ietvaros iespējams brīvi pārvietoties pa auditorijām un katram apmeklētājam nav piesaistīta tikai viena konkrēta sēdvieta.

Kino nakts ietvaros, filmas tiek demonstrētas četrās kārtās, un katrā no tām visās auditorijās var tikt demonstrētas dažādas filmas. Pēc katras filmas, pasākuma apmeklētājiem ir jāpamet auditorijas un pārtraukumā starp filmu demonstrēšanu, jādodas uz kinoteātra pirmo stāvu, lai kinoteātra personāls varētu parūpēties par to, lai Jums būtu iespēja atgriezties patīkāmās un uzkoptās kinozālēs.

Pasākumam ir vecuma ierobežojums 16+. Ja šis nosacījums netiek ievērots, pretenzijas netiek pieņemtas un nauda par biļetēm netiek atgriezta. Personām līdz 16 gadu vecumam pasākumu ir atļauts apmeklēt tikai pilngadīgas personas pavadībā. Kinoteātra darbiniekiem ir tiesības pārbaudīt personu apliecinošus dokumentus.

Atgādinām, ka kinoteātrī nedrīkst ienest ārpus kinoteātra iegādātus ēdienus un dzērienus. Gadījumā, ja tiks konstatēts, ka persona vēlās ienest pasākuma teritorijā šādus produktus un/vai dzērienus, tos būs jāatstāj pie apsardzes pārbaudes punkta.

Kinoteātris patur tiesības neielaist kinoteātra teritorijā cilvēkus, kas atrodas acīmredzamā alkohola un/vai narkotisko vielu reibumā. Šajā gadījumā nauda par biļetēm netiek atgriezta.

Lūdzam ņemt vērā, ka pasākuma lielās apmeklētības dēļ ir jārēķinās ar rindām, tādēļ, lūdzam ierasties laicīgi un ja esat jau iegādājušies biļeti uz Pasākumu, aizņemt vietu rindā uz auditorijām. Lūdzam Jūs būt pacietīgiem un sekot līdzi kinoteātra iekšējiem kārtības noteikumiem un Apsardzes dienesta norādījumiem.

Filmu apraksti:

Šezam! / Shazam!

Zāle Nr. 7  0:05 – 2:17

Katrā no mums slēpjas supervaronis, vajag tikai maģijas pieskārienu, lai tas atklātos. Pusaudzim Billijam Batsonam atliek izkliegt tikai vienu vārdu – Šezam! – un viņš ar sena burvja gādību pārvēršas par supervaroni vārdā Šezams. Ar atlētisku pieauguša vīrieša ķermeni, bet sirdī joprojām bērns, Šezams dara to, ko darītu ikviens pusaudzis ar pēkšņi iegūtām superspējām – izklaidētos, liekot tās lietā!

Filma angļu valodā ar subtitriem latviešu un krievu valodā.

Režisors: David F. Sandberg

Lomās: Zachary Levi, Mark Strong, Asher Angel, Jack Dylan Grazer, Djimon Hounsou, Faithe Herman, Grace Fulton

 

Teen Spirit: Pretī sapnim / Teen Spirit

Zāle Nr. 3  21:45 – 23:17

Zāle Nr. 3  2:40 – 4:12

Zāle Nr. 4  4:30 – 6:02

Kautrīgā pusaudze Vaioleta vienmēr ir sapņojusi izrauties no dzimtās mazpilsētas un kļūt par slavenu dziedātāju. Dalība nacionālajā dziedātāju konkursā ir lieliska iespēja apliecināt savu talantu un īstenot šīs ambīcijas. Bet kā tikt galā ar nedrošību, bailēm un uzvarēt?

Filma angļu valodā ar subtitriem latviešu un krievu valodā.

Režisors: Max Minghella

Lomās: Elle Fanning, Rebecca Hall, Millie Brady, Elizabeth Berrington, Viktorija Faith, Ria Zmitrowicz

 

Pludmales slaists / The Beach Bum

Zāle Nr. 1  0:30 – 2:05

Zāle Nr. 8  2:40 – 4:15

Zāle Nr. 8  5:10 – 6:45

Dzīves baudītājs ar iesauku Mēness Suns neņem galvā nekādas sabiedrības noteiktās normas. Viss, kas viņam ir nepieciešams - nauda uzdzīvei un neprātīgas pludmales ballītes.

Filma angļu valodā ar subtitriem latviešu un krievu valodā.

Režisors: Harmony Korine

Lomās: Matthew McConaughey, Snoop Dogg, Isla Fisher, Stefania LaVie Owen, Martin Lawrence, Zac Efron, Jonah Hill

 

Mēs / US

Zāle Nr. 6  21:30 – 23:26

Zāle Nr. 6  0:15 – 2:11

Zāle Nr. 6  2:45 – 4:41

Zāle Nr. 6  5:10 – 7:06

Ģimene dodas uz pludmales namiņu, lai bezrūpīgi pavadītu brīvdienas kopā ar saviem draugiem, taču, kad iestājas nakts, viņu mierīgajai atpūtai tiek pielikts punkts, jo ierodas negaidīti ciemiņi, un viņi nav ieradušies aizņemties sāli... Kas viņi ir? Ko viņi grib? Atbilde būs šokējoša.

Filmas scenārija autors un režisors - Džordans Pīls (Oscar balvas ieguvējs par labāko scenāriju filmai "Get Out").

Filma angļu valodā ar subtitriem latviešu un krievu valodā.

Režisors: Jordan Peele

Lomās: Lupita Nyong'o, Winston Duke, Elisabeth Moss, Tim Heidecker, Yahya Abdul-Mateen II

 

Karalienes korgijs / The Queen's Corgi

Zāle Nr. 1 LV  21:50 – 23:22

Zāle Nr. 1 LV  2:50 – 4:22

Zāle Nr. 4 RU  21:50 – 23:22

Zāle Nr. 4 RU  2:40 – 4:12

Rekss, britu karalienes iemīļotākais korgijs, pazūd no Bakingemas pils un nonāk Londonas ielās raibā suņu klanu sabiedrībā, kurā valda nemitīgas domstarpības un kautiņi. Cenšoties atgriezties mājās pie savas saimnieces, Rekss mēro garu un piedzīvojumiem bagātu ceļu, kura laikā atrod mīlestību un iepazīst pats sevi.

Filma dublēta latviešu un krievu valodā. 

Režisors: Ben Stassen

 

Vieglprātīgie vecāki / Drunk Parents

Zāle Nr. 2  0:20 – 1:56

Zāle Nr. 2  4:45 – 6:21

Ģimenes pāris Frenks un Nensija visiem spēkiem cenšas noslēpt no draugiem un meitas savu finanšu krahu. Lai realizētu savu plānu, lietā tiek likti visi iespējamie līdzekļi. Un katra veiksme ceļā uz iecerēto - tas ir labs iemesls, lai to kārtīgi nosvinētu.

Filma angļu valodā ar subtitriem latviešu un krievu valodā.

Lomās: Alec Baldwin, Salma Hayek, Jim Gaffigan, Joe Manganiello, Treat Williams

 

Kapteine Mārvela / Captain Marvel

Zāle Nr. 5  0:10 – 2:18

Zāle Nr. 7  21:20 – 23:28

Zāle Nr. 7  2:45 – 4:53

Zāle Nr. 7  5:15 – 7:23

Pēc nonākšanas kontaktā ar citplanētiešu rasi, gaisa spēku pilote Kerola Denversa iegūst neparastas spējas un kļūst neievainojama. Tagad Kapteinei Mārvelai nāksies aprast ar to, ka kļuvusi par vienu no Zemes varenākajām supervaronēm, viņa kļūs arī par galveno ieroci Galaktiskajā karā starp divām citplanētiešu rasēm.

Filma angļu valodā ar subtitriem latviešu un krievu valodā.

Režisors: Anna Boden, Ryan Fleck

Lomās: Brie Larson, Samuel L. Jackson, Ben Mendelsohn, Djimon Hounsou, Lee Pace, Lashana Lynch, Gemma Chan, Annette Bening, Clark Gregg, Jude Law

 

Mīļākās / Misstresses

Zāle Nr. 2  21:40 – 23:18

Zāle Nr. 3  4:50 – 6:28

Esi pilnīgi pārliecināta, ka būsiet kopā, līdz nāve jūs šķirs, bet... piepeši kā zibens no skaidrām debesīm: "Maziņā, piedod, esmu precējies." Tā gadījies trim burvīgām sievietēm, kuras nejauši satikušās bārā pēc šķiršanās ar mīļotajiem. Izrādās, viņas visas ir savaldzinājuši, pievīluši un pametuši precēti vīri. Sadomājušas smalku plānu un veikli atriebušās saviem bijušajiem, viņas saprot, ka šādu pieviltu sieviešu ir simtiem tūkstošu.

Filma krievu valodā ar subtitriem latviešu valodā.

Režisors: Elena Hazanov

Lomās: Aleksandra Bortich, Paulina Andreeva, Yuliya Aleksandrova

 

Greta

Zāle Nr. 1  5:05 – 6:43

Zāle Nr. 3  0:20 – 1:58

Kad Frānsisa, labsirdīga jauna sieviete, Ņujorkas metro atrod nozaudētu rokassomiņu, viņa, ilgi nedomājot, nolemj to nogādāt īpašniecei. Un somiņas īpašniece, izrādās, ir francūziete Greta – vientuļa, ekscentriska klavierskolotāja. Frānsisa, kas nesen zaudējusi māti, ātri vien satuvinās ar atraitni Gretu, un viņas kļūst par draudzenēm. Tomēr Gretas mātišķais šarms drīz vien sāk bālēt, viņas uzvedība kļūst arvien satraucošāka, un Frānsisai kļūst skaidrs, ka Gretas dzīvē nekas nav tā, kā izskatās.

Filma angļu valodā ar subtitriem latviešu un krievu valodā.

 

Daudz laimes nāves dienā 2 / Happy Death Day 2 U

Zāle Nr. 4  0:30 – 2:10

Zāle Nr. 5  21:40 – 23:20

Zāle Nr. 5  2:50 – 4:30

Zāle Nr. 5  4:45 – 6:25

Iepriekšējā dzimšanas diena sagādāja Trī (Jessica Rothe) ļoti savādu dāvanu – viņas dzimšanas diena atkārtojās atkal un atkal no jauna, un katras dienas noslēgumā kāds maniaks viņu nogalināja. Iedomājieties Trī “prieku”, kad šogad dzimšanas dienas rītā viņa pamostas tieši tajā pašā laika cilpā. Tikai šoreiz maniaks par upuri ir izvēlējies kādu no viņas paziņām... Nāvīga garlaicība viņus pilnīgi noteikti negaida!

Trillera "Daudz laimes nāves dienā" turpinājums, ko piedāvā studija Blumhouse - filmu "Prom!" (Get Out) un "Sašķeltais" (Split) veidotāji.

Filma angļu valodā ar subtitriem latviešu un krievu valodā.

 

Klases salidojums 

Zāle Nr. 2  2:40 – 4:17

Zāle Nr. 8  21:45 – 23:22

Zāle Nr. 8  0:30 – 2:07 

Viņu draudzība ir izturējusi laika pārbaudi un tagad... 25 gadus pēc skolas absolvēšanas, viņi saņem ielūgumu doties uz klases salidojumu. Viens no viņiem ir no dzīves un hemoroīda noguris ģimenes galva, otrs ir mežonīgs rokeris ar kaislīgām pielūdzējām katra koncerta aizkulisēs, trešo tikko pametusi sieva. Viņu tikšanās - tās ir jaukas atmiņas, veču vēlme palīdzēt viens otram, bet galvenais - tā ir neprātīga ballīte, kur viņus gaida trakas lietas.

Filma latviešu valodā ar subtitriem krievu un angļu valodās.

Režisors: Andrejs Ēķis

Lomās: Ainārs Ančevskis, Imants Strads, Juris Kaukulis, Elīna Vāne, Ieva Puķe

 

Nerādīt aprakstu

Šodienai nav nekā, ko parādīt

Šodienai nav nekā, ko parādīt

Rādīt visus seansus

1155 cilvēki

20

Balsis

7,8

Vidējais vērtējums

Vērtējums

play
Komentāri

Pievieno savu komentāru filmai

Pievienot komentāru pierakstīties vai reģistrēties.

Komentāri |0

Šeit vēl nav pievienotu komentāru