Filma "Virtuve 2. Fināls" jau 28.04.2017.!!!

Komēdija „Virtuve 2. Fināls“ – kinoskatītājiem īsts deserts

Pirkt biļeti

Pirms pieciem gadiem televīzijā sāka rādīt seriālu „Virtuve“, kas pārspēja visus popularitātes rekordus, savaldzināja miljoniem skatītāju un tika demonstrēts vairāk nekā 20 valstīs visā pasaulē. Seriāls turpinājās divās grāmatās, animācijas seriālā, atvasinājumā „Viesnīca Eleon“ un divās pilnmetrāžas filmās  – „Virtuve Parīzē“ (2014) un jaunajā filmā „Virtuve 2. Fināls“.

Seriāla un filmu aktieri ar smaidu atceras katru filmēšanas dienu – viņiem bija izdevība  iepazīt dažādu valstu kultūru un kulināriju. Aktieri iesācēji strādāja plecu pie pleca ar profesionāļiem, kas mūžu veltījuši daiļradei, un mācījās no viņiem. Labākie pavāri filmā bija ne tikai konsultanti, bet arī aktieru „rokas“, kas tuvplānā radīja kulinārijas brīnumus. Uzņemšanas laikā tika pagatavots milzīgs daudzums delikatešu, tai skaitā molekulārās kulinārijas šedevri, lai gan lielākā daļa no tiem nebija ēdami. Lai ilgajās filmēšanas stundās ēdiens nezaudētu pievilcīgu izskatu, pārtikas stilisti ar apavu krēmu iezieda ribiņas, pankūkas aplēja ar mašīneļļu, zaļumus atsvaidzināja ar matu laku. Četrstāvu maltas gaļas torte ar kauliņu rotājumiem tika izgatavota sērijai, kurā bagāta restorāna kliente svinēja sava mīluļa mopsīša dzimšanas dienu.

Franšīzes „Virtuve 2. Fināls“ pēdējā stāstā atklāsies galveno varoņu pagātnes un viņu romantisko attiecību noslēpumi, kā arī augstās kulinārijas noslēpumi. Restorāna šefs Viktors nolemj piedalīties pasaules šefpavāru cīņā un pierādīt visiem, ka ir pasaulē labākais šefpavārs, bet piepeši apslēptais nāk gaismā – izrādās, viņam ir pieaudzis dēls Ivans. Vīriešiem dots grūts uzdevums nodibināt savstarpējas attiecības un pirms cīņas iegūt visas Viktora komandas uzticību. Mīklaini pazūd restorāna īpašnieks televīzijas personība Dmitrijs Nagijevs, kuram, godīgi sakot, nācās bēgt un slēpties no līdz zobiem apbruņotas mafijas. Un kāpēc? Viss tikai romantisku attiecību dēļ!

Šīs filmas franšīzes fināla ainas ir īsts deserts skatītājiem, ko sāka gatavot, uzņemot pēdējās televīzijas seriāla „Virtuve“ sērijas. Skatītāji, kuri redzējuši „Virtuvi“ un vērojuši varoņu dzīves peripetijas, īpaši gaidīs šo tikšanos. Vairs nav atlicis ilgs laiks – komēdija tiks demonstrēta Latvijas kinoteātros no 28. aprīļa.

 

Pievienot komentāru::

Komentāri:

  • Pagaidām komentāru nav.