Trīs spēkavīri un Jūras valdnieks

Три богатыря и Морской царь
Animācija / Ģimenes filma / Komēdija / Piedzīvojumu filma  /  75 minūtes .

Tavs Novertējums
8,05 / 21 balss
  • nav ieteicams līdz 7 g.v.
Pirmizrādes datums: 06.01.2017

Režisors: Konstantin Feoktistov

Lomas ieskaņoja: Sergey Makovecky, Dmitriy Visocky, Oleg Kulikovich, Valery Solovjev

Filma krievu valodā ar latviešu subtitriem.

Krievijā superpopulārās franšīzes “Trīs spēkavīri un Jūras valdnieks” septītā animācijas filma par skatītājiem labi pazīstamu varoņu – trīs spēkavīru Aļošas Popoviča, Dobriņas Ņikitiča un Iļjas Muromieša, viņu sieviņu, Pūķa Baisuļa, Kijevas kņaza un viņa zirga Jūlija jaunajiem piedzīvojumiem jaunajā gadā startē Latvijas kinoteātros.

Šoreiz spēkavīru prombūtnē Kijeva nonākusi zem ūdens, viņu sievas kļuvušas par nārām. Izrādās, tas ir jūras valdinieka nedarbs. Viņš nolēmis apņemt sievu un tādēļ applūdinājis pilsētu. Tieši tajā laikā Kijevas kņazs un zirgs Jūlijs dodas meklēt jūras valdinieka dārgumus, lai papildinātu kroņa kasi un salāpītu budžetu. Kņazam nav ne jausmas, ka viņus gaida daudz briesmu. Tagad tikai spēkavīri var visu vērst par labu, bet viņiem jāiztur lieli pārbaudījumi.

Dažādās valstīs neticami populārā animācijas filma  ar krievu pasaku tēliem ziemas brīvdienās atgriežas pie visiem, kam patīk no sirds uzjautrināties. Filma “Trīs spēkavīri un Jūras valdinieks” ieturēta vecajā labajā animācijas stilā,  tā ieinteresēs ne vien bērnus, bet arī pieaugušos – visus, visus, kuri vēlas uzlabot omu, kuri vēlas atkal justies kā bērni. Jauki iespaidi un labs noskaņojums garantēts!

 

Pievienot komentāru::

Komentāri:

  • Pagaidām komentāru nav.