Aizvērt
Terminators 2: Pastarā diena
Terminators 2: Pastarā diena
Pirmizrāde
25 aug 2017
Ilgums
137 min.
Produkti
USA
Režisors
James Cameron
Lomās
Linda Hamilton
Robert Patrick
Lasīt pilnu aprakstu
10

Vidējais vērtējums

Terminators 2: Pastarā diena

Asa sižeta Zinātniskā fantastika Vecumam: 12+ 137 min.

Pirms ceturtdaļgadsimta, kad filmā „Terminators 2: Pastarā diena” izdzirdējām Mistera Visuma dzelžaino frāzi „I‘ll be back“ („Es atgriezīšos“), mums ne prātā nenāca, ka reiz tā atkal skanēs kinozālēs. Režisors Džeimss Kamerons jau sekmīgi konvertējis...

Pilns apraksts

Pirms ceturtdaļgadsimta, kad filmā „Terminators 2: Pastarā diena” izdzirdējām Mistera Visuma dzelžaino frāzi „I‘ll be back“ („Es atgriezīšos“), mums ne prātā nenāca, ka reiz tā atkal skanēs kinozālēs. Režisors Džeimss Kamerons jau sekmīgi konvertējis 3D formātā filmu “Titāniks” un tagad nolēmis dāvāt otru dzīvi grāvējam “Terminators 2”, kura fani ir visu vecumu skatītāji.  
Visveiksmīgākais piedzīvojumu un zinātniski fantastisko filmu režisors it arī 3D formāta tēvs. Džeimss Kamerons ieguvis inženiera izglītību un pats radījis savas 3D kameras. „Terminators 2: Pastarā diena”pirmoreiz tika rādīts 1991.gadā un izcēlās ar satriecošiem skaņas un vizuālajiem efektiem. Pilnībā atjaunotajā 3D versijā speciālie efekti ir daudz augstākā līmenī, un XXI gadsimtā izaugs jaunas filmas fanu paaudzes.
Filmas sižets: ir 2029.gads. Cilvēce ir pārcietusi kodolkara apokalipsi, un tagad notiek sīva cīņa ar cilvēku radītajiem robotiem un mašīnām. Lai beidzot iznīcinātu cilvēces pretošanās kustības vadītāju Džonu Konoru (Edvards Fērlongs), kiborgi iesūta pagātnē divus robotu prototipus ar uzdevumu nonāvēt viņu jau bērnībā. Pirmajam modelim Т-800 1984.gadā tas neizdodas. Otrais kiborgs, smalkāks modelis Т-1000 (Roberts Patriks), izgatavots no sakausējuma, kas ļauj mainīt formu. 1995.gadā viņš sāk vajāt Džonu un viņa māti Sāru Konoru (Linda Hamiltone). Nākotnes cilvēki sūta  jaunajam vadonim glābēju – citu terminatoru (Arnolds Švarcenegers). Viņa rokās ir civilizācijas nākotne. Varenais robotu duelis ir vēsturisks notikums. Kamēr zēns māca terminatoram cilvēcīgumu, viņa māte cenšas iznīcināt pirmos intelektuālo mašīnu paraugus. “Labā terminatora” paspārnē Konori maina cilvēces nākotni. 
Filma „Terminators 2” ir viena no  visu laiku kino lielākajām franšīzēm, iekļuvusi pašu ienesīgāko kinoindustrijas veikumu sarakstā. Četras balvas „Oskars” un divas BAFTA balvas par speciālajiem un vizuālajiem efektiem. Vispopulārākā terminatora sāgas daļa rosina pārdomas par nākotni, par likteni, par brīvu gribu un tehnoloģijām. 4 miljoni fanu Facebook lapā

Nerādīt aprakstu

Šodienai nav nekā, ko parādīt

Šodienai nav nekā, ko parādīt

Rādīt visus seansus

83 cilvēki

2

Balsis

10

Vidējais vērtējums

Vērtējums

play
Komentāri

Pievieno savu komentāru filmai

Pievienot komentāru pierakstīties vai reģistrēties.

Komentāri |0

Šeit vēl nav pievienotu komentāru

Kamila

Kamila

11.09.2017, 13:22:14

ēzelis