Aizvērt
Kino Nakts: 20. Kārta
SUPERHIT
Kino Nakts: 20. Kārta
Pirmizrāde
12 okt 2019
Ilgums
600 min.
Lasīt pilnu aprakstu
6,74

Vidējais vērtējums

Kino Nakts: 20. Kārta

Multikino speciālais pasākums Vecumam: 16+ 600 min.

Iegādājies ieejas biļeti (10,99 €) un skaties filmas, visas nakts garumā, līdz pat 7:00 rītā! Nāc uz „Kino Nakti” ­­­­­20.kārtu ­­­­­­­­ 12. oktobrī plkst. 21:00, un Tev būs iespēja noskatīties visdažādākās filmas – komēdijas, asa sižeta, piedzīvojumu  utt. Izvēlies līdz pat 11 filmām, un skaties tās visas nakts garumā!

Pilns apraksts

Kas jāzina par Kino nakts pasākumu?

Biļešu iegādes procesā, sēdvietu izvēlei ir informatīvs raksturs. Tas nozīmē, ka iegādājoties biļetes, varat izvēlēties jebkuru sēdvietu, jo pasākuma koncepts paredz, ka Kino nakts pasākuma ietvaros, sēdvietu Jums būs jāizvēlas ierodoties auditorijā,  uz katru seansu. Vietu rezervācija netiek veikta. Pasākuma ietvaros iespējams brīvi pārvietoties pa auditorijām un katram apmeklētājam nav piesaistīta tikai viena konkrēta sēdvieta.

Kino nakts ietvaros, filmas tiek demonstrētas četrās kārtās, un katrā no tām visās auditorijās var tikt demonstrētas dažādas filmas. Pēc katras filmas, pasākuma apmeklētājiem ir jāpamet auditorijas un pārtraukumā starp filmu demonstrēšanu, jādodas uz kinoteātra pirmo stāvu, lai kinoteātra personāls varētu parūpēties par to, lai Jums būtu iespēja atgriezties patīkāmās un uzkoptās kinozālēs.

Pasākumam ir vecuma ierobežojums 16+. Ja šis nosacījums netiek ievērots, pretenzijas netiek pieņemtas un nauda par biļetēm netiek atgriezta. Personām līdz 16 gadu vecumam pasākumu ir atļauts apmeklēt tikai pilngadīgas personas pavadībā. Kinoteātra darbiniekiem ir tiesības pārbaudīt personu apliecinošus dokumentus.

Atgādinām, ka kinoteātrī nedrīkst ienest ārpus kinoteātra iegādātus ēdienus un dzērienus. Gadījumā, ja tiks konstatēts, ka persona vēlās ienest pasākuma teritorijā šādus produktus un/vai dzērienus, tos būs jāatstāj pie apsardzes pārbaudes punkta.

Kinoteātris patur tiesības neielaist kinoteātra teritorijā cilvēkus, kas atrodas acīmredzamā alkohola un/vai narkotisko vielu reibumā. Šajā gadījumā nauda par biļetēm netiek atgriezta.

Lūdzam ņemt vērā, ka pasākuma lielās apmeklētības dēļ ir jārēķinās ar rindām, tādēļ, lūdzam ierasties laicīgi un ja esat jau iegādājušies biļeti uz Pasākumu, aizņemt vietu rindā uz auditorijām. Lūdzam Jūs būt pacietīgiem un sekot līdzi kinoteātra iekšējiem kārtības noteikumiem un Apsardzes dienesta norādījumiem.

Filmu apraksti:

Varonis / Герой

Zāle Nr. 3 (21:35 - 23:31)

Zāle Nr. 1 (5:15 - 7:11)

Žanrs: Trilleris, detektīvfilma, asa sižeta filma
Pirms 15 gadiem Andrejs tēva vadībā beidzis slepenu skolu, kurā pusaudži kļūst par aģentiem, kas gatavi uz visu. Eksperimentālais projekts piepeši tiek pārtraukts. Aģentus paredzēts bez žēlastības iznīcināt. Andrejs ir spiests visu pamest un bēgt. Nevienam nedrīkst uzticēties.
Filma krievu valodā ar subtitriem latviešu valodā.
Režisors: Karen Oganesyan
Lomās: Alexander Petrov, Svetlana Khodchenkova, Vladimir Mashkov

Jelgava '94 / Елгава '94

Zāle Nr. 4 (0:45 - 2:11)

Zāle Nr. 1 (3:30 - 4:56)

Zāle Nr. 5 (6:05 - 7:31)

Žanrs: Drāma
Filmas "Jelgava ’94" stāsta centrā ir četrpadsmitgadīgais Jānis, Jelgavas puika ar "zubra" līmeņa mācību sasniegumiem, kurš cenšas būt neviena nepamanīts. Tomēr iemīlēšanās klasesbiedrenē Kristīnē un nejauši iegūtie draugi Nāve un Zombis neatgriežami aizsāk jaunu lappusi Jelgavas pusaudža dzīvē – ir jāspēlē grupā, jāklausās metāls, vajadzīgas īstās drēbes un līdz asarām jānoved skolotāji un vecāki.
Filma latviešu valodā.
Režisors: Jānis Ābele
Lomās: Bruno Bitenieks, Alekss Tauriņš, Endijs Žuks, Elizabete Zviedre, Alise Danovska, Sandris Broks, Ieva Puķe, Kaspars Gods, Māra Ķimele, Andris Keišs, Kaspars Aniņš, Jānis Jarāns, Ilze Pukinska, Elīna Vaska, Gļebs Beļikovs, Igors Nazarenko, Katrīna Puķe, Jānis Gorškovs, Mārcis Broks

Uz zvaigznēm / Ad Astra / К звёздам

Zāle Nr. 6 (21:45 - 23:47)

Zāle Nr. 6 (3:35 - 5:37)

Zāle Nr. 3 (5:20 - 7:22)

Žanrs: Piedzīvojumu filma, drāma, mistika
Astronauts Rojs Makbraids dodās uz Saules sistēmas vistālākajiem nostūriem, lai atrastu savu pazudušo tēvu un atklātu noslēpumus, kuri izaicina līdz šim zināmās lietas par cilvēku rases izcelšanos un tās vietu kosmosā.
Filma angļu valodā ar subtitriem latviešu un krievu valodā.
Režisors: James Gray
Lomās: Brad Pitt, Tommy Lee Jones, Ruth Negga, Liv Tyler, Donald Sutherland

Afēristes / Hustlers / Стриптизёрши

Zāle Nr. 8 (22:00 - 23:47)

Zāle Nr. 8 (0:35 - 2:22)

Zāle Nr. 4 (3:20 - 5:07)

Zāle Nr. 7 (5:30 - 7:17)

Žanrs: Komēdija, drāma, detektīvfilma
Viņas ir dejotājas elitārā striptīza klubā, kura klienti ir bagātie Volstrītas finansisti. Bet, kad banku krīze vienā mirklī izputina visus meiteņu uzkrājumus, viņas nolemj atriebties. Apķērīgās dāmas izdomā pārdrošu plānu, kā "aptīrīt" negodīgos biržas ģēnijus un atgūt zaudēto naudu.
Filma angļu valodā ar subtitriem latviešu un krievu valodā.
Režisors: Lorene Scafaria
Lomās: Constance Wu, Jennifer Lopez, Julia Stiles, Keke Palmer, Lili Reinhart,  Lizzo, Cardi B

Rembo: Pēdējās asinis / Rambo: Last Blood / Рэмбо: Последняя кровь

Zāle Nr. 2 (3:30 - 5:10)

Zāle Nr. 8 (6:10 - 7:50)

Žanrs: Trilleris, piedzīvojumu filma, asa sižeta filma
Džons Rembo ir ASV īpašās vienības veterāns, karojis Vjetnamā. Džons saņem ziņu, ka bez vēsts pazudusi tuva drauga meita Gabriela (Iveta Monreāla). Rembo ir pārliecināts, ka vainojams pazīstams Meksikas kartelis, kas nodarbojas ar cilvēku un narkotiku tirdzniecību. Izmisušie tuvinieki lūdz Rembo palīdzību. Savācis visu pieejamo munīciju, viņš šķērso ASV un Meksikas robežu, skaidri apzinādamies, ka priekšā ir ārkārtīgi smaga cīņa ar tiem, kuri neatzīst nekādus noteikumus.
Filma angļu valodā ar subtitriem latviešu un krievu valodā.
Režisors: Adrian Grunberg
Lomās: Sylvester Stallone, Paz Vega, Sergio Peris-Mencheta, Adriana Barraza

Tas - otrā nodaļa / It Chapter Two / Оно 2

Zāle Nr. 7 (21:10 - 23:55)

Zāle Nr. 7 (0:30 - 3:15)

Zāle Nr. 8 (3:10 - 5:55)

Žanrs: Trilleris, šausmu filma
Ir pagājuši 27 gadi, kopš Neveiksminieku klubiņš uzveica Penivaizu. Neveiksminieki nu ir pieauguši, un viņu ceļi ir šķīrušies. Taču Derijā atkal sāk pazust bērni, tādēļ Maiks, vienīgais, kurš palicis dzimtajā mazpilsētā, ataicina bērnības draugus uz mājām. Viņiem būs jāpārvar savas dziļākās bailes, lai iznīcinātu slepkavīgo klaunu Penivaizu reizi par visām reizēm…
Filma angļu valodā ar subtitriem latviešu un krievu valodā.
Režisors: Andy Muschietti
Lomās: James McAvoy, Jessica Chastain, Bill Hader, James Ransone, Isaiah Mustafa, Bill Skarsgård

Labie zēni / Good Boys / Хорошие мальчики

Zāle Nr. 4 (21:55 - 23:24)

Zāle Nr. 5 (1:00 - 2:29)

Zāle Nr. 7 (3:40 - 5:09)

Zāle Nr. 6 (5:55 - 7:24)

Žanrs: Komēdija
Cik traka un pārpratumu pilna var izvērsties viena diena sestklasnieku dzīvē? Jūs pat iedomāties nespējat... Komēdiju "Superbad", "Bad Neighbors" un "Sausage Party" autoru jaunajā komēdijā trim labākajiem draugiem tā izvērtīsies neticami episkā piedzīvojumā! Saņēmis uzaicinājumu uz klasesbiedra rīkoto ballīti, Makss ir panikā - nu kā var iet uz ballīti, ja neproti bučoties? Kopā ar labākajiem draugiem Toru un Lūkasu, viņš nolemj likt lietā tēva dronu (kuram viņš pat tuvoties nedrīkst), lai izspiegotu pārīti, kuri maigojas turpat kaimiņu pagalmā. Viens slikts lēmums aizrauj līdzi virkni neticamāko pārpratumu ar nejauši nočieptām narkotikām, mēģinājumu apzagt veikalu un bēgšanu no policistiem. Finālā vēl jāsadod ribās studentu brālības džekiem, un tas viss jāpaspēj, pirms vecāki atgriežas mājās!
Filma angļu valodā ar subtitriem latviešu un krievu valodā.
Režisors: Gene Stupnitsky
Lomās: Jacob Tremblay, Keith L. Williams, Brady Noon, Lil Rel Howery, Midori Francis, Will Forte

Reiz Holivudā / Once Upon a Time... in Hollywood / Однажды в Голливуде

Zāle Nr. 5 (21:20 - 0:01)

Zāle Nr. 6 (0:25 - 3:06)

Zāle Nr. 5 (3:10 - 5:51)

Žanrs: Komēdija, drāma
"Reiz Holivudā" – režisora Kventina Tarantino 9. filma, veltījums Holivudas zelta laikmeta izskaņai. Filmas darbība norisinās Losandželosā 1969. gadā, hipiju ēras ziedu laikos. Bijusī televīzijas vesternu zvaigzne Riks Daltons un viņa ilggadējais triku dublieris Klifs Būts cenšas izsisties strauji mainīgajā Holivudas kino industrijā.
Filma angļu valodā ar subtitriem latviešu un krievu valodā.
Režisors: Quentin Tarantino
Lomās: Leonardo DiCaprio, Brad Pitt, Margot Robbie, Al Pacino, Emile Hirsch, Damian Lewis, Bruce Dern, Dakota Fanning, Timothy Olyphant, Tim Roth, Kurt Russell, James Marsden

Ātrs un bez žēlastības: Hobss un Šovs / Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw / Хоббс и Шоу

Zāle Nr. 1 (0:30 - 2:46)

Zāle Nr. 2 (5:25 - 7:41)

Žanrs: Trilleris, asa sižeta filma
5 miljardi dolāru - tie ir kopējie astoņu Fast & Furious franšīzes filmu kases ieņēmumi visa pasaulē, un ir pienācis laiks laist klajā jaunu stāstu – grāvēju "Fast&Furious presents: Hobbs&Shaw", kurā aktieri Dveins Džonsons un Džeisons Steitems no jauna iejutīsies skatītāju iemīļoto varoņu Hobsa un Šova lomās. Kad Hobss (Džonsons) un Šovs (Steitems) pirmo reizi uz lielā ekrāna satikās filmā "Furious 7", viņi apmainījās ar daiļrunīgiem tekstiem un lika lietā dūru diplomātiju, cenšoties nolikt viens otru pie vietas. Taču, kad kiberģenētiski uzlabotais Brikstons (Idriss Elba) savā īpašumā iegūst bioloģisku ieroci, kas var iznīcināt visu cilvēci un veikli apved ap stūri izcilo un bezbailīgo MI6 aģenti (Vanesa Kirbi), kura izrādās arī Dekarda Šova māsa, senajiem ienaidniekiem nāksies sadarboties, lai tiktu galā ar, iespējams, vienīgo džeku visā pasaulē, kurš ir vēl negantāks par viņiem abiem kopā. Grāvējs "Hobss un Šovs" bliezīs no visiem stobriem un atvērs jaunu nodaļu skatītāju iecienītajā Fast&Furious franšīzē, vedot skatītāju apkārt visai pasaulei - sākot no Losandželosas un Londonas ielām līdz pat Černobiļai un sulīgi zaļajai Samoa salai!
Filma angļu valodā ar subtitriem latviešu un krievu valodā.
Režisors: David Leitch
Lomās: Dwayne Johnson, Jason Statham, Idris Elba, Vanessa Kirby, Eddie Marsan, Eiza González

Karalis Lauva /The Lion King/ Король Лев

Zāle Nr. 2 (21:40 - 23:38) 2D LV

Zāle Nr. 2 (0:40 - 2:38) 2D LV

Zāle Nr. 1 (21:50 - 23:48) 2D RU

Zāle Nr. 3 (0:40 - 2:38) 2D RU

Žanrs: Piedzīvojumu filma, ģimenes filma
Karalim Lauvam piedzimst mantinieks un jau no pašas bērnības mazais Simba kļūst par upuri sazvērestībām, kuras kaldina viņa varaskārais onkulis. Agri iepazinis zaudējuma sāpes un nodevību, Simba atrod jaunus draugus un ir gatavs dzīves pārbaudījumiem, lai grūtā cīņā atgūtu to, kas viņam pienākas un kļūtu par īstu Karali.
Filma dublēta latviešu un krievu valodā
Režisors: Jon Favreau

Zerovila /Zeroville/ Зеровиль

Zāle Nr. 3 (3:25 - 5:01)

Zāle Nr. 4 (5:30 - 7:06)

Žanrs: Komēdija, drāma
Reiz arhitektūras students, kurš ir apsēsts ar kino un kuram ir efektīgs tetovējums uz skūtās galvas, dodas uz Holivudu un nokļūst kino, seksa, narkotiku un rokenrola pasaulē, kas piedzīvo lielo kinostudiju pagrimumu un neatkarīgo režisoru augšupeju. Neviens nevarēja paredzēt, ka viņa nodošanās kinematogrāfijas pasaulei beigsies šādi...
Filma angļu valodā ar subtitriem latviešu un krievu valodā.
Režisors: James Franco
Lomās: Megan Fox, Joey King, James Franco, Seth Rogen, Will Ferrell

Nerādīt aprakstu

Rīga

Šodienai nav nekā, ko parādīt

Šodienai nav nekā, ko parādīt

Rādīt visus seansus

2159 cilvēki

42

Balsis

6,74

Vidējais vērtējums

Vērtējums

play
Komentāri

Pievieno savu komentāru filmai

Pievienot komentāru pierakstīties vai reģistrēties.

Komentāri |0

Šeit vēl nav pievienotu komentāru

Кирилл

Кирилл

12.10.2019, 20:35:18

Куплю 1 билет 27149638

Lecko

Lecko

12.10.2019, 20:17:43

Nopirkšu biļeti 20047323

Markuss

Markuss

12.10.2019, 20:17:29

2 biletes pa 70 euro - 23554565

Markuss

Markuss

12.10.2019, 20:02:20

Perku 2 biletes pa 40

Oleg

Oleg

12.10.2019, 19:48:07

Куплю 2 билета за 50 Евро. 29553495

Кирилл

Кирилл

12.10.2019, 19:28:47

Куплю 1 билет 27149638

Baiba

Baiba

12.10.2019, 19:28:24

Pērkam 4 biļetes atrodamies pie zz instabūda

Nik

Nik

12.10.2019, 19:20:37

Куплю 3 билета срочно !! 28136799

Максим

Максим

12.10.2019, 19:07:21

Noporkšu biļeti(25369652)

Kurts

Kurts

12.10.2019, 18:20:08

Pērku 3 biļetes. Ja kāds pārdod - 25932754

Kirke Anna

Kirke Anna

11.10.2019, 17:28:58

Man nepatīk tas fakts, ka ir vecuma ierobežojums 16+ uz visam filmās, kaut daudzas filmas ir arī 14+.

Didzis

Didzis

10.10.2019, 19:40:21

Laura, te saliku - https://docs.google.com/document/d/1gdeByIZNX5m9vOBytQbKmNtQnc88pDZW0xGUgnrWAcA/edit?usp=sharing

Laura

Laura

18.09.2019, 11:01:19

vai būs zināmi laiki filmām ,kad kura sākas?