Aizvērt
Kā izglābt Ziemassvētkus / Santa & Cie
Kā izglābt Ziemassvētkus / Santa & Cie
Pirmizrāde
15 dec 2017
Ilgums
92 min.
Režisors
Alain Chabat
Lomās
Pio Marmaï
Grégoire Ludig
Lasīt pilnu aprakstu
7,5

Vidējais vērtējums

Kā izglābt Ziemassvētkus / Santa & Cie

Ģimenes filma Fantāzija Komēdija Vecumam: 7+ 92 min.

Līdz Ziemassvētkiem atlicis pavisam nedaudz! Jau 15. decembrī franču aktieris un režisors Alēns Šabā Latvijā piedāvās ilgi gaidīto Ziemassvētku komēdiju “Kā izglābt Ziemassvētkus”, ko rotā pasakaina animācija un brīnumaini varoņi.

Pilns apraksts

Ziemassvētku priekšvakars! Taču vienā mirklī viss saiet grīstē. 92 tūkstoši Ziemassvētku vecīša rūķu pēkšņi nokļuvuši slimības gultā! Visi kā viens! Vecajam labajam Ziemassvētku vecītim tas ir briesmīgs trieciens. Kas izgatavos rotaļlietas bērniem visā pasaulē? Viņam nav izvēles. Jājūdz brieži kamanās un vēja ātrumā jādodas uz Zemi pēc zālēm. Uz Zemes viņam noderēs uzticami sabiedrotie, kas līdzēs glābt ticību Ziemassvētkiem.

Alēns Šabā tēlojis Jūliju Cēzaru filmā „Asterikss un Obelikss: Misija Kleopatra“, Napoleonu Bonapartu filmā „Nakts muzejā 2“, pirātu Bobu  filmā „Valeriāns un tūkstoš planētu pilsēta“. Viņš ir arī režisors, producents un scenārists. Piecus gadus pēc savas pēdējās filmas „Marsupilami“ franču režisors Ziemassvētku priekšvakarā piedāvā ģimenes komēdiju un pats tēlo galveno varoni – Ziemassvētku vecīti! Ap viņu ir burvīgi un talantīgi franču aktieri Pio Marmaī („Vīns un vējš“, „Pirmā atlikušās dzīves diena“), Golšifte Farahani   („Melu virpulī“, „Exodus: Dievi un valdnieki“), kā arī publikas mīlule Odrē Totū („Amēlija“, Koko Šanele“).

Filma franču valodā ar subtitriem latviešu un krievu valodā.

Nerādīt aprakstu

Rīga

Šodienai nav nekā, ko parādīt

Šodienai nav nekā, ko parādīt

Rādīt visus seansus

58 cilvēki

10

Balsis

7,5

Vidējais vērtējums

Vērtējums

play
Komentāri

Pievieno savu komentāru filmai

Pievienot komentāru pierakstīties vai reģistrēties.

Komentāri |0

Šeit vēl nav pievienotu komentāru