Ceturtdienas ar TELE2

Ja esi Tele2, ZZ klients, sūti SMS ar tekstu KINO uz numuru 1620 un saņem kodu ar kuru vari iegadāties 2 pieaugušo biļetes katru ceturtdienu par 1 cenu*

“Ceturtdienas ar Tele2” ietvaros, Tele2 klienti var iegādāties divas pieaugušo biļetes uz kino par vienas biļetes cenu, izmantojot speciālo kodu. Lai saņemtu kodu ir nepieciešams nosūtīt SMS ar tekstu KINO uz numuru 1620. Atbildē Jūs saņemsiet kodu, kuru Jūs varat izmantot, lai iegādātos divas pieaugušo kino biļetes par vienas biļetes cenu kinoteātra kasēs uz tekošajiem ceturtdienas seansiem.

Biļetes var iegādāties kinoteātra kasēs, izmantojot kodu, sākot ar piektdienu un līdz ceturtdienai ieskaitot. Jaunu kodu nākamajai ceturtdienai var pieprāsīt sākot ar piektdienu 00:01.

Lai ietaupītu Jūsu laiku, mēs lūdzam, Jūs, iesniegt kasieriem savu SMS kodu telefonā jau atvertā veidā.

Biļetes var iegādāties tikai ar derīgu kodu, kuru Jūs saņemsiet savā telefonā. Kodu var izmantot tikai vienu reizi. Katrs kods ir unikāls. Vienu kodu var izmantot tikai 2 pieaugušo biļešu iegadei.

Multikino patur tiesības uz atsevišķām filmām nepiemērot atlaidi!

TELE2 klientiem Ceturtdienās īpaša 20% atlaide Popkorna komplektam diviem! (Vidējais popkorns + 2x0.5l Coca-cola dzērieni)